Back to All Events

Kick-off Terreng, Sandsøy


  • Unnamed Road Troms, 9425 Norge (map)

VÅR-KICK OFF-treningssamling på Sandsøy 29.-31. mai - SETT AV HELGA ALLEREDE NÅ!

Harstad Cykleklubb inviterer til treningssamling for store og små!

Harstad Cykleklubb inviterer alle klubbens medlemmer, store og små til VÅR - KICK OFF - treningssamling på Sandsøy, Helgen den 29. mai til 31. mai 2015. Sandsøya tilbyr gode muligheter for terrengsykling både på topper med tekniske klatringer og flotte stipartier. Vi har vært der ute før på samling og har meget god erfaring. Øya passer for alle nivåer av sykling! Ifjor var vi over 50 med stort og smått! Overnatting på skole, Sanitetshus eller telt/camingvogn/bobil.

Mer info kommer, men sett av helga allerede nå!

Earlier Event: May 28
Torsdagstrening
Later Event: June 1
Mandagsrunden