Nytt treningstilbud til rekruttene

Published originally by Stian Kristoffer Evensen at 27/05/2014 in the old version of our website.

 

Trener Helle Jørgensen inviterer til rolig langtur i terrenget på onsdager frem mot sommeren

Harstad Cykleklubb er glade for å kunne tilby nok et treningstilbud til klubbens lovende rekrutter. Trener i den minste rekrutgruppa, Helle Jørgensen vil gjerne invitere de som vil til en rolig langtur i terrenget. Tilbudet er tiltenkt Team SKY jr. og Møkkagjengen som har kapasitet til en >1 times tur i skogen/ fjellet. Voksne som ønsker å være med er også hjertelig velkommen til å sykle!

Oppmøtested vil være Blåbærhaugen Terrengsykkelapark, hvis ikke annet gis beskjed om senest mandagen i forveien. Destinasjon vil være forskjellige steder rundt om i Harstad. Vi starter opp allerede i morgen, onsdag 28.mai.

Dag: Hver onsdag frem til sommerferien

Tidspunkt: 18:00 - 19.30

Oppmøtested: Blåbærhaugen Terrengsykkelpark

Helle ønsker alle sammen hjertelig velkommen!